Cardio Program

Cardio özellikle fitness tarzı sporlarda spor bitiminde yağlarınızı yakmak için yaptığınız egzersizlerdir. Genel olarak yapılan yağ yakıcı egzersizler, sporlar birer cardio’dur.

Body Building

Fitness sporunda kaslar vücut geliştirme sporunun aksine hacimsel olarak gelişmez ancak sıkı bir görünüme sahip olur. Yağ oranı azalarak kasa dönüşür ve kaslar oldukça sıkı bir hal alır.

SPORYUM WELNESS

Yaşam kalitesini yükseltmek için gerekli olan tüm sorumlulukları yerine getirme yolunda bir seçim olarak da tabir edilen wellness, sağlıklı bir yaşam biçimini seçme yolunda kararlılık olarak da ifade edilir.

Kişiye Özel Program

Salonumuzda antrenörlerimiz alışılmışın dışında sabit programlar yerine vücut tipinize göre en iyi programları oluşturur ve gelişiminizi yakından takip eder.

Bayan salonumuz ve Erkek salonlarımız ayrıdır.

Sporyum Fitness Salonu Görseller

Fitness

HERKES İÇİN TASARLANMIŞ YENİ BİR SPOR MERKEZİ KONSEPTİ OLAN SPORYUM İLE TÜRKİYE’Yİ DAHA FİT BİR HALE GETİRMEYİ HEDEFLİYORUZ.

Amacımız; yüksek kalite standartlarında hazırladığımız eğlenceli ve heyecanlı kulüplerimizi, spora uygun fiyatlarla üyelerimize sunmak. Üyelerimiz ister tecrübeli, ister spora ilk defa başlıyor olsun,Sporyum spor merkezlerinde aradıkları her şeyi bulacaklar.

EN KALİTELİ SPOR EKİPMANLARI

Tüm ekipmanlarımız Life Fitness markalı olup, kulüplerimizde herkesin ihtiyaçlarına uygun, geniş kardiyo ve ağırlık ekipmanları mevcuttur.

INNOVASYON

Sporyum markası olarak kulüplerimizi her zaman yeni fikirlerimiz ile geliştiriyoruz. Kendimizin özel olarak yaptırdığımız sporcu takip programını kullanmaktayız.

ÜCRETSİZ GRUP DERSLERİ

Tüm grup derslerimiz ücretsizdir.

İletişim

...
...

Bayan Fitness

Bayanlara özel fitness salonumuz karma salonumuzdan ayrı olarak konumlanmaktadır. Sadece bayanlara özel salonumuzda bayanlara özel fitness programı ile formda kalmanıza yardımcı olmak için fitness salonumuzdaki uzman antrenörlerden destek alabilirsiniz.

UZMAN KADRO, KİŞİYE ÖZEL PROGRAMLAR

Fitness zayıflama programı ile ise bayan antrenörler ile özel çalışma programı uygulayabilirsiniz. Kişiye özel reçeteler ile bünyenize özel fitness programını oluşturabilir, hocalarla birebir çalışabilirsiniz.

İletişim

Daha fazla yenilik için

Aboneler son güncellemeler hakkında bilgi alabilirler.

Sporyum Watsapp