Erzurum Halısaha

Salonda spor yapmak size göre değil, yüzmeyle de aranız yok, en büyük tutkunuz futbol. Toplayın takımınızı gelin. Sporyum Spor Kompleksi bünyesinde yer alan Halı Sahalarda top koşturmanın, ter atmanın keyfini yaşayın.

Tesisimiz bünyesinde 2 adet, özel ışıklandırmalı, yapay çim halı saha bulunmaktadır. Duş ve soyunma kabinleri, otopark ve her türlü ihtiyacınız için düşünülmüş ekipmanlarımızla sizi tesisimize futboltutkunuzu yaşamaya davet ediyoruz. Arkadaşlarınızla geçireceğiniz eğlenceli dakikaların yanında, sporunuzu da yapmış olacaksınız. Üyelerimizin ve firmaların kendi aralarındadüzenledikleri futbol turnuvaları, hem izleyiciler hemde oyuncular için profesyonel futbol liglerinde ki heyecanı aratmıyor. Sahalarımız ; Revolution Grass ( Dolgusuz Çim ) özelliğine sahiptir. Sahalarımızın boyutları sizlerin daha rahat ve ferah bir ortam da futbol oynamanız için 55x35 olarak dizayn edilmiştir. Bin metre kare alana kurulu tesisimizin içerisinde siz futbolunuzu oynarken sizi izleyen misafirleriniz, destekçileriniz sosyal tesisimizin içerisinde bulunan Playstation oynayabilir, Fitness yapabilir veya sıcak çayını yudumlarak geniş ve ferah iç mekanımızdan sizleri izleyebilir.

Hizmetler

  • Otopark
  • Sıcak Su
  • Büfe
  • Servis

Daha Fazlası için Lütfen İletişime Geçin..

Hizmette Sınır Yok

  • Müşteri memnuniyeti: Sporyum Spor Tesisleri yılların vermiş olduğu tecrübe ile sizin için en iyi Halısaha deneyimini sunuyor. Müşteri memnuniyeti bizim için ilk sıradadır.

Daha Fazlası

Maç Kayıt Sistemi

En iyi açılarda ultra çözünürlükte maç yayınlarınız kayıt altına alınır.

Dilediğiniz zaman alabilirsiniz.

Daha fazla yenilik için

Aboneler son güncellemeler hakkında bilgi alabilirler.

Sporyum Watsapp